Producenci
JVC Słuchawki douszne HA-F10C-EN CZARNE
Opis
Słuchawki douszne JVC HA-F10C-E
Słuchawki dokanałowe z etui.
Cechy główne:
- 13,5 mm przetworniki zapewniające wysokiej jakości dźwięk
- Zabezpieczony przed splątaniem, przewód rozgałęźny o dł. 1.2 m
- Etui w zestawie
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 98 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.2 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 5 g |
| Pozostałe parametry | - Membrana: 13.5 mm |