Producenci
Jabra Kamera wideokonferencyjna PanaCast MS
Opis
Urządzenie Jabra PanaCast ma trzy kamery stale przesyłające obraz oraz opatentowaną technologię łączenia obrazu w czasie rzeczywistym, co pozwala uzyskać 180-stopniowy obraz panoramiczny małej sali konferencyjnej w rozdzielczości 4K.
Dane techniczne
| Użytkowanie | Mała sala |
| Rozdzielczość wyjściowa | Full HD 1080p (1920 x 1080) |
| Rozdzielczość wyjściowa | UHD 4K (3840 x 2160) |
| Rozdzielczość wyjściowa | HD 720p (1280 x 720) |
| Funkcje wideo | Różne układy wyświetlania |
| Funkcje kamery | Sterowanie zdalne |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 102 x 67 x 20 mm |
| Waga | 100 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Ważne | Produkt w selektywnej dystrybucji, zapytaj o dostępność Pawel.Piekarz@ab.pl |