Producenci
Jabra Słuchawki Blueparrott B450-XT
Opis
Blueparrott B450-XT
Doskonały dźwięk w połączeniu z najwyższym komfortem. Współpraca bez użycia rąk z Microsoft Teams Walkie Talkie*. Bezproblemowa funkcja Push-to-Talk. Większa trwałość dzięki klasie IP54 IP.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Hands-free |
| Użytkowanie | Komunikacja osobista |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 150 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 6800 Hz |
| Czułość | 47 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Zasięg | 100 m |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 161 g |
| Pozostałe parametry |
|