Producenci
Jabra Słuchawki Engage 55 SE Link 400a UC Stereo
Opis
Niesamowity zasięg
Zasięg łączności bezprzewodowej do 150 m, by zapewnić stałe połączenie.
Bezpieczeństwo DECT poziom C
Aby Twoje rozmowy na pewno były prywatne.
Mikrofon z funkcją redukcji hałasu
Pomaga blokować hałas otoczenia i zapewnia profesjonalne brzmienie.
Link 400
Trwałość i łączność plug and play.
Lekkość i wygoda
Dla świetnego stylu i komfortu użytkowania.
SafeTone 2.0
Ochrona słuchu to nie tylko dodatek.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | DECT |
| Złącza | 1 x USB |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 40 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16000 Hz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Zasięg | 150 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 83 g |
| Akcesoria w zestawie |
|