Producenci
Jabra Słuchawki Engage 75 SE Mono
Opis
Zasięg bezprzewodowy
Korzystaj z zasięgu łączności bezprzewodowej do 150 m.
Zaawansowane mikrofony z funkcją redukcji hałasu
Wyraźne rozmowy nawet w najbardziej ruchliwym biurze.
Dioda zajętości
Chroni Cię z każdej strony przed wszelkimi utrudnieniami.
Możliwość połączenia z 5 urządzeniami
Zwiększ swoją dostępność na rozmowy z klientami.
Stereo, Mono lub Convertible
Modele do każdego stylu pracy.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | DECT |
| Złącza | AUX |
| Złącza | RJ-9 |
| Złącza | microUSB |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 40 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 16000 Hz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Zasięg | 150 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 56 g |
| Akcesoria w zestawie |
|