Producenci
Jabra Słuchawki Evolve 20 Stereo UC Leatherette
Opis
Słuchawki Evolve 20 Stereo UC Leatherette
Słuchawki z mikrofonem, idealne do firm zajmujących się kontaktem z klientem, sprawdzą się również w domowym użytku przy rozmowach za pośrednictwem komunikatorów internetowych.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Użytkowanie | Komunikacja osobista |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Zgodność | Unified Communications |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Brak |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 150 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 7000 Hz |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Materiał nauszników | Skóra |
| Kolor | Czerwony |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 171 g |