Producenci
Jabra Słuchawki Evolve 65e MS Link370
Opis
Jabra Evolve 65e został zaprojektowany, aby zapewnić profesjonalny dźwięk z certyfikatem UC w podróży, o lekkiej konstrukcji i wyjątkowej jakości dźwięku, dzięki czemu możesz odbierać połączenia i słuchać muzyki przez cały dzień.
- Wygodny projekt
- Profesjonalny dźwięk
- 13 godzin pracy na baterii
Posiada certyfikację Microsoft.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Użytkowanie | Komunikacja osobista |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Dźwięk | Stereo |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Kontrola dźwięku | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Mikrofon | Wbudowany |
| Zasięg | 30 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 36 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|