Producenci
Jabra Słuchawki Evolve2 55 Link380c MS Mono
Opis
Profesjonalny zestaw słuchawkowy, który poradzi sobie ze wszystkim, co przynosi ]hybrydowy dzień pracy.
- Zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie dzięki technologii Jabra Air Comfort
- Profesjonalizm w każdym miejscu dzięki technologii mikrofonu z redukcją szumów
- Podwójna łączność, plug-and-play i zasięg bezprzewodowy do 30 m
- Wycisz swoje otoczenie dzięki aktywnej redukcji szumów (ANC)
- Zoptymalizowany dźwięk do użytku profesjonalnego i osobistego
- Certyfikowany dla wiodących platform wirtualnych spotkań
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Call center |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Technologie | Tłumienie dźwięków z otoczenia |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Zgodność | Microsoft Teams |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącze LINK | USB-C |
| Dźwięk | Mono |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Funkcje bluetooth | A2DP (Transmisja stereo) |
| Funkcje bluetooth | AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) |
| Funkcje bluetooth | SPP |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Funkcje bluetooth | HSP |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 38 dBV |
| Mikrofon | Tak |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Zasięg | 30 m |
| Stand | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 79 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|