Producenci
Jabra Zestaw do wideokonferencji Panacast Meet Anywhere Panacast + Speak 750 MS
Opis
PanaCast Meet Anywhere
Łatwe wideokonferencje dzięki standardowi plug and play. W dowolnym miejscu i czasie.
Technologia, która podróżuje.
Zabierz ze sobą salę konferencyjną.
Niezaplanowane spotkania mogą pojawić się, gdy najmniej się tego spodziewasz, więc potrzebujesz przenośnego rozwiązania, które pomoże Ci błyskawicznie współpracować, gdziekolwiek jesteś.
Zestaw Meet Anywhere+ zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby przekształcić dowolną przestrzeń w miejsce spotkań. Kompaktowe etui podróżne pozwala przechowywać inteligentny zestaw Jabra PanaCast i głośnik premium Speak 750 w jednym, łatwo przenośnym miejscu, dzięki czemu możesz cieszyć się prostą komunikacją typu plug-and-play, kiedy tylko tego potrzebujesz.
Dane techniczne
| Separator | Kamera PanaCast |
| Separator | Głośnik Speak 750 MS |
| Użytkowanie | Mała sala |
| Rodzaj | Mobilne |
| Przeznaczenie | Konferencje |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Rozdzielczość wyjściowa | HD 720p (1280 x 720) |
| Rozdzielczość wyjściowa | Full HD 1080p (1920 x 1080) |
| Rozdzielczość wyjściowa | UHD 4K (3840 x 2160) |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 150 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 70 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 2 x USB |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Kolor | Czarny |
| Czas ładowania | 3 h |
| Funkcje wideo | Różne układy wyświetlania |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 11 h |
| Wymiary | 155 x 152 x 55 mm |
| Funkcje kamery | Sterowanie zdalne |
| Waga | 301 g |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Złącza | 1 x USB 3.0 |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 102 x 67 x 20 mm |
| Waga | 100 g |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|