Producenci
KEYSONIC ACK-118BK2 odporna na kurz, IP64
Opis
ACK-118BK2 odporna na kurz, IP64
ACK-118BK2 to klawiatura numeryczna wykonana z silikonu, który czyni ją absolutnie pyłoszczelnym i odpornym na wodę (norma IP64). Posiada wbudowany wielofunkcyjny przycisk do uruchomienia kalkulatora w systemie Windows oraz złącze USB zwijane w rolkę. Ta klawiatura szczególnie nadaje się do zastosowań mobilnych, a także tam, gdzie może być narażona na brud, wilgoć.
Dane techniczne
| Model | ACK-118BK2 |
| Rodzaj | Numeryczna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 0.7 m |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 92 x 9,8 x 132 mm |
| Pozostałe parametry |
|