Producenci
KEYSONIC KSK-8030IN(US) 105 klawiszy, IP68
Opis
KSK-8030IN(US) 105 klawiszy, IP68
Ergonomicznie zaprojektowana klawiatura silikonowa posiadająca 105 klawiszy. Nasza klawiatura KeySonic KSK-8030IN posiada doskonale wyczuwalną i miłą dla dłoni powłokę. Dodatkowo jest wodoodporna, spełnia normę IP68, czyli może być zanurzona w wodzie.
Dane techniczne
| Model | KSK-8030IN |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 440 x 138 x 12 mm |