Producenci
KEYSONIC Klawiatura mini ACK-3410(US) touchpad, USB
Opis
ACK-3410 Bardzo kompaktowa klawiatura ze zintegrowanym Smart panelem dotykowym
FUNKCJE
- Nowoczesny design w szlachetnej, matowej czarnej powłoce SoftSkin
- Nowatorski system Smart-Multitouchpad
- Pełna funkcjonalność pełnowymiarowej klawiatury
- Wysokiej jakości technologia membranowa X-Type
- Plug & Play
- Kompaktowe wymiary
Dane techniczne
| Model | ACK-3410 |
| Rodzaj | Mini |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 2 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary | 150 x 220 x 20 mm |
| Waga | 299 g |