Producenci
KLIPSCH Kolumna głośnikowa R-610-F czarny
0
Opis
KLIPSCH REFERENCE R-610F
Nowy model w serii Reference. Klasyczna dwugłośnikowa konstrukcja. Mimo niewielkich rozmiarów kolumny charakteryzują się niezwykle dynamicznym brzmieniem oraz wysoką skutecznością. Dedykowane są do małych i średnich pomieszczeń. Idealne do budowy wysokiej jakości systemu kina domowego lub stereo HiFi.
TUBA TRACTRIX HORN 90° X 90°
Wyjątkowa hybrydowa tuba wysokotonowa Tractrix zapewnia moc, precyzję i emocje związane z muzyką na żywo w połączeniu z najczystszym, niezwykle naturalnym dźwiękiem.
ALUMINIOWY GŁOŚNIK WYSOKOTONOWY (LTS) Z KAPTONOWYM ZAWIESZENIEM
Wyjątkowa technologia LTS (Linear Travel Suspension) minimalizuje zniekształcenia gwarantując doskonałe, bardziej szczegółowe brzmienie. Kapton jest niezwykle lekkim i sztywnym materiałem stosowanym w zawieszeniach głośników wysokotonowych, w celu zapewnienia wysokiej wydajności oraz poprawy rozdzielczości i szczegółowości. Głośniki wysokotonowe LTS są znakiem rozpoznawczym głośników Klipsch, a więc centralnym elementem jednych z najlepszych głośników na świecie.
MIEDZIANE MEMBRANY IMG GŁOŚNIKA NISKOTONOWEGO
Membrany głośników niskotonowych wykonane w technologii IMG (Injection Molded Graphite) są wyjątkowo lekkie, a jednocześnie niezwykle sztywne - umożliwiając przez to niespotykanie szybką odpowiedź w zakresie niskich częstotliwości przy minimalnym zniekształceniu. W połączeniu z głośnikiem wysokotonowym LTS z Tractrix Horn, zapewnia to najwyższą wydajność głośników w swojej klasie.
PORT TRACTRIX
Umieszczony z tyłu port Tractrix jest idealnie dopasowany do obudowy i głośników niskotonowych, umożliwiając minimalizację zniekształceń oraz turbulencji podczas przepływu powietrza nawet przy najniższych częstotliwościach.
ZWĘŻANA ZWROTNICA
Zwężana macierz zwrotnicy poprawia rozproszenie, gwarantując lepszą definicją środka - tak istotną dla bogatych w dialogi kanałów centralnych.
ELEGANCKI NOWOCZESNY WYGLĄD
Odsłonięte elementy łączące i eleganckie magnetyczne maskownice nadają głośnikom wysublimowany, nowoczesny wygląd.
OBUDOWA Z MDF POKRYTA ODPORNĄ NA ZADRAPANIA OKLEINĄ WINYLOWĄ
Stylowa estetyka w połączeniu z niezwykłą trwałością będzie się doskonale prezentować w każdym wnętrzu.
Dane techniczne
| Rodzaj | Kolumny |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 340 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 45 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 21 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 94 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 940 x 240 x 384 mm |
| Waga | 16.3 kg |
| Pozostałe parametry |
|