Producenci
KLIPSCH Zestaw kolumn R-40PM czarny
0
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj | Kolumny |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 70 W |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 60 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Stosunek sygnału do szumu | 100 dB |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 257 x 145 x 300 mm |
| Waga | 8.3 kg |