Producenci
Kensington Klawiatura bezprzewodowa kompaktowa Multi device Dual UK
Opis
Kompaktowa, podwójna bezprzewodowa klawiatura obsługująca wiele urządzeń umożliwia łączenie i przełączanie się między maksymalnie trzema urządzeniami jednocześnie (komputerem, tabletem lub telefonem) za pomocą technologii Bluetooth (3.0 lub 5.0) lub łączności bezprzewodowej 2,4 GHz ze 128-bitowym szyfrowaniem AES. Gładkie, responsywne klawisze nożycowe obejmują multimedialne klawisze skrótu. Zgodność z systemami Windows, macOS, iOS i Chrome OS. Wskaźnik niskiego poziomu naładowania baterii, więc nigdy nie zostaniesz zaskoczony. Zawiera dwie baterie AAA.
Dane techniczne
| Model | Multi-Device Dual Wireless Compact |
| Rodzaj | Multimedialna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Wymiary | 287.95 x 125 x 21.82 mm |
| Waga | 326 g |
| Pozostałe parametry |
|