Producenci
Kensington Pojedynczy uchwyt na monitor SmartFit One-Touch
Opis
Pojedynczy uchwyt na monitory SmartFit One-Touch
- System SmartFit ułatwia ergonomiczne ustawienie wysokości
- Regulowane jednym ruchem ramiona z wysięgnikiem gazowym ułatwiają regulację wysokości w zakresie 179-505 mm
- Obrót i przesuwanie monitora o 180°
- Regulacja nachylenia 90°
- Montaż zgodny z VESA 75 i 100 dla monitorów 13-32" o maks. wadze 9 kg/20 funtów na ramię
- Opcje montażu zaciskowego i z pierścieniami
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 179 mm |
| Wysięg (maks.) | 505 mm |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Biały |