Producenci
Kensington Uchwyt na monitor Smart Fit pojedynczy
Opis
Uchwyt monitora Kensington SmartFit
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (maks.) | 34 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Regulacja w pionie | 45 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 114 x 148 x 548 mm |
| Waga | 2.78 kg |