Producenci
Kingston Dysk SSD XS1000R 1TB USB3.2 Gen2.2 Zewnętrzny Red
Opis
Dysk zewnętrzny SSD Kingston XS1000 Czerwony 1 TB
Dane techniczne
| Model | SXS1000R/1000G |
| Typ dysku | SSD |
| Typ napędu | Zewnętrzny |
| Pojemność dysku | 1 TB |
| Interfejs dysku | USB 3.2 gen. 2 x2 Type-C |
| Prędkość odczytu | 1050 MB/s |
| Prędkość zapisu | 1000 MB/s |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czerwony |
| Wysokość | 13.5 mm |
| Szerokość | 32.6 mm |
| Głębokość | 69.5 mm |
| Waga | 45 g |
| Pasuje do |
|