Producenci
Kingston Pamięć DDR4 Fury Beast RGB 32GB(1*32GB)/3600 CL18
Opis
DDR4 Fury Beast RGB
Pamięć Kingston FURY Beast DDR4 RGB to lepszy wygląd i wydajność każdego komputera. Efektowne podświetlenie RGB współgra z eleganckim czarnym radiatorem i imponującą szybkością do 3733MT/s. Wykorzystaj profile Intel XMP Certified i XMP-Ready, przystosowanie do współpracy procesorami AMD Ryzen lub funkcję automatycznego przetaktowania Plug N Play do szybkości 2666MT/s, aby uzyskać przyspieszenie potrzebne do pracy i gry.
Dane techniczne
| Rodzaj pamięci | DDR4 |
| Całkowita pojemność pamięci | 32 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 3600 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL18 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Radiator | Tak |
| Wymiary | 133,4 x 8,1 x 42,9 mm |
| Waga | 47.75 g |