Producenci
Kingston Pamięć DDR5 Fury Renegade Silver RGB 24GB(1*24GB)/8400 CL40
Opis
Przekraczaj granice jak nigdy dotąd dzięki pamięci Kingston FURY Renegade DDR5, zaprojektowanej z myślą o ekstremalnej wydajności na platformach DDR5 nowej generacji. Wzbogać swój system o przyspieszenie, którego potrzebuje, aby pozostać na szczycie dzięki ultraszybkiej pamięci z prędkością do 6400 MT/s . Kingston FURY Renegade DDR5 jest wyposażony w elegancki, nowo zaprojektowany radiator z aluminium w kolorze czarno-srebrnym, który uzupełnia wygląd najnowszych komputerów PC stworzonych przez producentów komputerów i entuzjastów majsterkowania. Dostępne w pojedynczych modułach o pojemności 16 GB i dwukanałowych zestawach o pojemności 32 GB.
Niezależnie od tego, czy tworzysz zawartość, wykonujesz wielozadaniowość, czy przesuwasz granice do skrajności w swojej najnowocześniejszej grze, pamięć Kingston FURY Renegade DDR5 to idealny wybór dla graczy, entuzjastów, twórców zawartości i ekstremalnych overclockerów. W 100% przetestowany fabrycznie z dużą szybkością i objęty dożywotnią gwarancją i ponad 30-letnim doświadczeniem, Kingston FURY Renegade DDR5 zapewnia to, co najlepsze z obu światów: ekstremalną wydajność i maksymalny spokój. Kingston FURY jest z Tobą, na granicy tego, co możliwe.
Dane techniczne
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Całkowita pojemność pamięci | 24 GB |
| Częstotliwość szyny pamięci | 8400 MHz |
| Liczba pamięci w zestawie | 1 |
| CAS Latency | CL40 |
| Obsługa ECC | Nie |
| Radiator | Tak |
| Wymiary | 133,35 x 39,2 x 7,66 mm |
| Pozostałe parametry | Temperatura robocza: 0°C do 85°C |