Producenci
Kingston Pendrive 128GB IronKey Locker+50 AES Encrypted USB to Cloud
Opis
IronKey Locker+50
- Szyfrowanie XTS-AES z ochroną przed atakami siłowymi (Brute Force) i atakami BadUSB
- Opcja wielu haseł (administratora i użytkownika) z trybami haseł złożonych/wyrażeń hasłowych
- Nowy tryb wyrażeń hasłowych
- Automatyczna osobista kopia zapasowa w chmurze
- Dodatkowe zabezpieczenia
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 128 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 145 MB/s |
| Prędkość zapisu | 115 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Tak |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 60,56 x 18,6 x 9,75 mm |
| Waga | 45.25 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |