Producenci
Kingston Pendrive 32GB IronKey Vault Privacy FIPS197 AES-256
Opis
IronKey Vault Privacy 50
- Certyfikacja FIPS 197 i 256-bitowe szyfrowanie XTS-AES
- Ochrona przed atakami typu brute force i BadUSB
- Opcja używania wielu haseł w trybach haseł złożonych lub wyrażeń hasłowych
- Nowy tryb wyrażeń hasłowych
- Dwa ustawienia trybu tylko do odczytu (ochrona przed zapisem)
- Lokalne zarządzanie pamięciami dla małych i średnich firm
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 32 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 250 MB/s |
| Prędkość zapisu | 180 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Tak |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 77,7 x 22,9 x 11,9 mm |
| Waga | 15 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |