Producenci
Kingston Pendrive 64GB D500S AES-256 FIPS 140-3 Lvl 3
Opis
IronKey D500S
- Certyfikat FIPS 140-3 Level 3 (procedura w toku) gwarantujący zabezpieczenia zgodne z wojskowymi normami bezpieczeństwa
- Opcja obsługi wielu haseł z trybami haseł złożonych i wyrażeń hasłowych
- Pierwsza na rynku opcja dwóch ukrytych partycji
- Hasło Crypto-Erase na wypadek sytuacji awaryjnych
- Wytrzymała cynkowa obudowa chroniąca przed atakami penetracyjnymi
- Interfejs przyjazny dla użytkownika
- W pełni konfigurowalne funkcje i atrybuty
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 64 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 260 MB/s |
| Prędkość zapisu | 190 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Tak |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 79,8 x 20,1 x 9,9 mm |
| Waga | 51.82 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |