Producenci
Kingston Pendrive Data Traveler DTSE9G3 128GB USB3.2 Gen1
Opis
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 128 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 220 MB/s |
| Prędkość zapisu | 100 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Kolor | Złoty |
| Wymiary | 39 x 12,2 x 4,6 mm |
| Waga | 5 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |