Producenci
Kingston Pendrive Kyson DTKN/512 USB 3.2 Gen1
Opis
Pamięć flash USB DataTraveler Kyson w stylowej metalowej obudowie bez zatyczki
DataTraveler Kyson to wysokowydajna pamięć flash USB typu A firmy Kingston, charakteryzująca się wyjątkową szybkością przesyłania danych (odczyt do 200 MB/s, zapis do 60 MB/s), która umożliwia błyskawiczne i wygodne przesyłanie plików. Pojemność do 512 GB pozwala na swobodne przechowywanie i udostępnianie zdjęć, filmów, muzyki i innych treści. Metalowa konstrukcja bez zatyczki pozwala uniknąć jej zgubienia, a funkcjonalny zaczep ułatwia zabranie jej ze sobą.
DataTraveler Kyson to stylowa, niezawodna pamięć flash USB-A, która jest objęta ograniczoną 5-letnią gwarancją.
Dane techniczne
| Pojemność pamięci flash | 512 GB |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Prędkość odczytu | 200 MB/s |
| Prędkość zapisu | 60 MB/s |
| Szyfrowanie danych | Nie |
| Kolor | Metalowy |
| Wymiary | 39 x 12,6 x 4,9 mm |
| Waga | 4 g |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |