Producenci
Kingston Stacja dokująca Workflow Station + Czytniki kart WFS-SDC
Opis
Stacja dokująca Kingston Workflow Station + Czytniki kart WFS-SDC
Stacja Workflow Station i czytniki firmy Kingston tworzą elastyczny system do przesyłania materiałów wideo, zdjęć i dźwięku z wielu źródeł jednocześnie.
Przyspiesz proces postprodukcji i stwórz system przenoszenia plików, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Stacja dokująca Workflow Station umożliwia indywidualną konfigurację, dzięki czemu pozwala korzystać np. tylko z koncentratora USB miniHub, czytników kart SD lub czytników kart microSD, których używasz do przenoszenia nagranego materiału. Niezależnie od tego, czy chcesz nagrać materiał z wielu kamer 4K/8K, używając przenośnych rejestratorów audio dla każdego z hostów, czy zarejestrować dodatkowe ujęcia za pomocą drona i kamery GoPro, możesz podłączyć do stacji dokującej do czterech czytników jednocześnie, aby szybko przesłać materiał.
Stacja Workflow Station i czytniki obsługują standard szybkości przesyłania USB 3.2, dzięki czemu proces postprodukcji może przebiegać szybciej niż kiedykolwiek dotąd. Z myślą o większej elastyczności czytniki kart można wykorzystywać jako urządzenia przenośne. Gdy zajdzie potrzeba nagrywania materiału w terenie, po prostu wrzuć koncentrator lub potrzebne czytniki do torby i podłącz je do laptopa za pomocą dołączonego kabla USB-C.
Dane techniczne
| Separator | Stacja dokująca Workflow Station |
| Separator | Czytnik kart pamięci microSD WFS-SDC |
| Porty we/wy | 4 x USB 3.1 Type C |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | UHS-II |
| Interfejs | USB Type C 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 160,27 x 70,27 x 55,77 mm |
| Waga | 292 g |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 62,87 x 16,87 x 50 mm |
| Waga | 29 g |
| Pozostałe parametry | Liczba gniazd: 2 |