Producenci
Kioxia Dysk SSD Exceria 960GB SATA3 550/540Mb/s
Opis
Dysk SSD KIOXIA Exceria 960GB SATA3 550/540Mb/s
Wymiana dysku twardego (HDD) na SSD powinna być łatwa i nie wiązać się z dużymi wydatkami. Dyski SSD z serii EXCERIA SATA doskonale wpisują się w to założenie. Zaprojektowane jako szybsza alternatywa dla tradycyjnych dysków twardych, dyski SSD z serii EXCERIA SATA z pamięcią BiCS FLASH zapewniają optymalne parametry, niezawodność i dobry stosunek ceny do jakości, dając drugą młodość Twojemu komputerowi lub laptopowi.
Dane techniczne
| Model | Exceria 960GB SATA3 |
| Typ dysku | SSD |
| Format szerokości | 2,5'' (SFF) |
| Typ napędu | Wewnętrzny |
| Pojemność dysku | 960 GB |
| Interfejs dysku | SATA III - 6 Gb/s |
| TBW | 240 TB |
| Prędkość odczytu | 555 MB/s |
| Prędkość zapisu | 540 MB/s |
| Ilość operacji odczytu IOPS (maks.) | 81 K |
| Ilość operacji zapisu IOPS (maks.) | 88 K |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 7.2 mm |
| Szerokość | 100.45 mm |
| Głębokość | 70.1 mm |
| Waga | 45.7 g |
| Pozostałe parametry |
|