Producenci
Klawiatura biurowa defender ELEMENT HB-520
Opis
Klawiatura Defender Element HB-520 czarna
- Trwałą wzmocniona konstrukcja wydłuża okres eksploatacji klawiatury
- Pełnowymiarowy rozkład przycisków
- Kąt nachylenia klawiatury jest regulowany przy pomocy nóżek
- Łatwa instalacja. Do pracy nie są potrzebne sterowniki
- Płaska konstrukcja obudowy
Dane techniczne
| Model | Element HB-520 |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Przewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Długość przewodu | 1.5 m |
| Kolor | Czarny |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Wymiary | 25 x 440 x 145 mm |
| Waga | 0.5 kg |
| Pozostałe parametry | Ilość przycisków - 104+3 sztuki |