Producenci
Kruger & Matz Telefon komórkowy Iron 2 32MB RAM 2,4 cali
Opis
Dane techniczne
| Model | Iron 2 |
| Transmisja danych | UMTS |
| Transmisja danych | EDGE |
| Transmisja danych | GPRS |
| Transmisja danych | LTE |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Sieć GSM | 900 MHz |
| Sieć GSM | 1900 MHz |
| Obudowa | Standardowa |
| Waga | 164 g |
| Wysokość | 132 mm |
| Szerokość | 61 mm |
| Głębokość | 20 mm |
| Bateria | 2500 mAh |
| Kolor | Żółty |
| Kolor | Czarny |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Przekątna ekranu | 2,4'' |
| Pozostałe parametry wyświetlacza |
|
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Szczegółowe dane aparatu | 0.3 Mpx |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Złącza | microUSB |
| GPS | Tak |
| Pamięć wewnętrzna | 32 MB |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Tuner FM | Tak |
| Dyktafon | Nie |
| MMS | Tak |
| Rozmowy video | Nie |
| System operacyjny | Producenta |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Tak |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|
| Ważne | Informacje dodatkowe: Stopień ochronności na wodę i pył może się obniżać w wyniku codziennego użytkowania telefonu. Pomimo zgodności z normą IP68, może dojść do uszkodzenia urządzenia. Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych oraz uszkodzeń spowodowanych przez ciecze. |