Producenci
Kruger & Matz Telewizor 32 cale HD H.265 HEVC
Opis
Cyfrowa jakość sygnału
Telewizor Kruger&Matz jest przystosowany do odbioru DVB-T2 z obsługą kodeka H.265 HEVC. Dzięki temu będziesz mógł odbierać swoje ulubione programy naziemnej telewizji cyfrowej także po zmianach standardu nadawania.
Zwiększ możliwości
Cyfrowa telewizja to za mało? Porty, w jakie został wyposażony telewizor Kruger&Matz, znacznie rozbudowują możliwości tego urządzenia. Posiada ono między innymi dwa popularne i wydajne złącza HDMI, które zagwarantują wysoką jakość przesyłanego obrazu.
Zobacz więcej
Dodatkowo telewizor Kruger&Matz został wyposażony w port USB, który umożliwia odtwarzanie ulubionych filmów z nośników pamięci USB zapewniając tym samym pełny komfort i uniwersalność.
Nowoczesny i stylowy
32-calowy telewizor Kruger&Matz to elegancja w najbardziej stylowym wydaniu. Smukła linia urządzenia nie przytłacza, ale idealnie uzupełni przestrzeń każdego mieszkania. Nowoczesny, a zarazem minimalistyczny design z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom elektroniki w przyjaznym dla oka wydaniu.
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Panel | LED |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Technologia HD | Brak |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 220 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Tuner TV | DVB-C |
| Smart TV | Nie |
| System TV | Brak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | EPG |
| Funkcje | LCN |
| Funkcje | Wyłącznik czasowy |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 W |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Gniazda we/wy | 1 x Composite |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Gniazda we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 50 W |
| Wysokość | 423 mm |
| Wysokość z podstawą | 474 mm |
| Szerokość | 716 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Głębokość z podstawą | 196 mm |
| Waga | 4.2 kg |
| Waga z podstawą | 4.3 kg |