Producenci
Kumi Smartwatch GT5 MAX 1.39 cala 290 mAh szary
Opis
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android Wear |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Przekątna ekranu | 1,39" |
| Rozdzielczość | 360 x 360 |
| Procesor | Chip procesora: Realtek RTL8763E |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Złącza | Brak |
| Funkcje |
|
| Bateria | Pojemność baterii: 290 mAh Li-polymer |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Pasuje do |
|
| Kolor | Szary |
| Waga | 54 g |