Producenci
Kumi Smartwatch GT5 PRO+ 1.39 cala 300 mAh czarny
Opis
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android Wear |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Przekątna ekranu | 1,39" |
| Rozdzielczość | 360 x 360 |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria | Pojemność baterii: 300 mAh Li-polymer |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 dni |
| Czas czuwania (maks.) | 20 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Koperta | 20 mm |
| Pasuje do | Android 9.0 lub nowszy |
| Kolor | Czarny |