Producenci
Kumi Smartwatch K6 1.3 cala 300 mAh różowy
Opis
Dane techniczne
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android Wear |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Przekątna ekranu | 1,3" |
| Rozdzielczość | 360 x 360 |
| Typ matrycy | AMOLED |
| Aparat fotograficzny | Nie |
| Funkcje |
|
| Bateria | Pojemność baterii: 300 mAh Li-polymer |
| Czas pracy na baterii/bateriach | 7 dni |
| Czas czuwania (maks.) | 25 dni |
| Komunikacja bezprzewodowa | NFC |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Pasuje do |
|
| Kolor | Różowy |
| Wymiary |
|
| Waga | 42 g |