LANBERG Kabel SFTP kat.5e 305m drut CU LCS5-11CU-0305-S Szary
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
614.70
Opis
Kabel SFTP kat.5e 305m drut CU LCS5-11CU-0305-S szary
  • Kabel LAN kategorii 5e SFTP (dodatkowy oplot osłonowy).
  • Żyły kabla wykonane z czystej miedzi (CU 100% miedzi)
  • AWG 24 (4*2*0.50mm)
  • Budowa żyły: pojedynczy drut
  • Kolor: szary RAL7035
  • Nadruk licznika długości co każdy metr kabla
  • Izolacja zewnętrzna PVC: 6,5mm
  • Izolacja HDPE żyły: 1,03mm
  • Praca do 100Mhz
  • Zalecana średnica wtyku / prowadnicy dla przewodników w oplocie: 1.1 mm