LANBERG Przełącznik Switch 24X 100MB POE+ RSFE-24P-2C-360
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
521.50
Opis
SWITCH LANBERG RSFE-24P-2C-360 24X 100MB POE+/2X COMBO RACK 19" GIGABIT ETHERNET 360W
DLA NIEGO ZASILANIE TO NIE PROBLEM: PROSTY I FUNKCJONALNY SWITCH POE+ LANBERG
Oprócz pierwotnej funkcji przełącznika, czyli obsługi ruchu ramek Ethernet między portami, dodatkowo zapewnia zasilanie każdego urządzenia w standardzie PoE/PoE+ - 802.3af oraz at. Umożliwia to dostarczanie do urządzeń mocy łącznie nawet do 360 W. A to wszystko razem z równoczesną transmisją danych do nich.
ROZWIĄZANIE BEZ KOMPROMISÓW - REALNY BUDŻET POE: 360 W
Switch został wyposażony łącznie w 28 portów, w tym 24 porty PoE+ (Fast Ethernet) oraz 2 Uplink (Combo Gigabit). Przemyślana konstrukcja i dbałość o jakość komponentów zapewnia użytkownikowi aż do 360 W całkowitej realnej mocy dla urządzeń końcowych, co oznacza możliwość podłączenia równocześnie:
  • 24 urządzeń w standardzie IEEE 802.3af (max. 15 W per port) lub
  • 12 urządzeń w standardzie IEEE 802.3at (max. 30 W per port)
INTELIGENTNA FUNKCJA ODŁĄCZANIA PORTÓW POE
TRYB EXTEND DO 250 METRÓW Z VLAN
6 kV OCHRONY PRZECIWPRZEPIĘCIOWEJ
Mając na uwadze bezpieczeństwo urządzeń, jak i ich użytkowników, Lanberg wyposażył przełącznik w zintegrowany układ ochronny przeciw wyładowaniom, gwarantujący zabezpieczenie 6 kV wszystkim portom, skutecznie zmniejszając ich uszkodzenia z powodu gwałtownego wzrostu napięcia.
KOMPLET MONTAŻOWY W ZESTAWIE - USZY DO 19"
Lanberg wprowadził komplet akcesoriów do wszechstronnego montażu swoich przełączników. W RSFE-24P-1C-360 dostarczone zostały uszy montażowe do szaf 19" oraz komplet śrub montażowych (za wyjątkiem M6). Umożliwia to szersze zastosowanie oraz większą swobodę instalacji switchy serii RS.
Dane techniczne
Klasa przełącznika Niezarządzalny
Zastosowanie Średnie i duże firmy
Architektura sieci GigabitEthernet
Liczba portów 10/100 Mbps 24
Liczba portów 10/100/1000 Mbps 2
Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps Brak
Liczba portów 10Gb Brak
Liczba portów PoE (PoE + PoE+) 24
Liczba portów PoE+ Brak
Liczba portów COMBO Brak
Liczba portów SFP 2
Liczba portów SFP+ Brak
Liczba portów QSFP+ Brak
Port konsoli Nie
Przepustowość 8.8 GB/s
Prędkość przekazywania 1000 MB/s
Bufor pakietów 4 MB
Rozmiar tablicy adresów MAC 16000
Obsługa ramek Jumbo Nie
Obsługiwane protokoły i standardy
  • IEEE 802.3z 1000Base-LX/SX
  • IEEE 802.3u 100Base-TX
  • IEEE 802.3i 10Base-T
Typ obudowy Rack
Wentylator Nie
Zasilacz Zewnętrzny
Pobór mocy 370 W
Zasilanie
Sieciowe (230V)
Wymiary
207 x 440 x 44 mm