LANBERG Swich 8X100MB POE+/2X 1GB rack RSFE-8P-2GE-120
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
220.80
Opis
Dla niego zasilanie to nie problem: prosty i funkcjonalny switch POE+ Lanberg
Oprócz pierwotnej funkcji przełącznika, czyli obsługi ruchu ramek Ethernet między portami, dodatkowo zapewnia zasilanie każdego urządzenia w standardzie PoE/PoE+ 802.3af oraz at. Umożliwia to dostarczanie do urządzeń mocy łącznie nawet do 120 W. A to wszystko razem z równoczesną transmisją danych do nich.
Rozwiązanie bez kompromisów - realny budżet POE: 120 w
Switch został wyposażony łącznie w 10 portów, w tym 8 portów PoE+ oraz 2 Uplink. Przemyślana konstrukcja i dbałość o jakość komponentów zapewnia użytkownikowi aż do 120 W całkowitej realnej mocy dla urządzeń końcowych, co oznacza możliwość podłączenia równocześnie:
  • 8 urządzeń w standardzie IEEE 802.3af (max. 15 W per port) lub,
  • 4 urządzeń w standardzie IEEE 802.3at (max. 30 W per port)
Inteligentna funkcja odłączania portów POE
Tryb Extend do 250 metrów
4 kV ochrony przeciwprzepięciowej
Mając na uwadze bezpieczeństwo urządzeń, jak i ich użytkowników, Lanberg wyposażył przełącznik w zintegrowany układ ochronny przeciw wyładowaniom, gwarantujący zabezpieczenie 4 kV wszystkim portom, skutecznie zmniejszając ich uszkodzenia z powodu gwałtownego wzrostu napięcia.
Komplet montażowy w zestawie - uszy do 10" & 19"
Dane techniczne
Klasa przełącznika Niezarządzalny
Zastosowanie Dom i małe biuro
Architektura sieci GigabitEthernet
Liczba portów 10/100 Mbps 8
Liczba portów 10/100/1000 Mbps 2
Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps Brak
Liczba portów 10Gb Brak
Liczba portów PoE (PoE + PoE+) 8
Liczba portów PoE+ Brak
Liczba portów COMBO Brak
Liczba portów SFP Brak
Liczba portów SFP+ Brak
Liczba portów QSFP+ Brak
Port konsoli Nie
Przepustowość 5.6 GB/s
Bufor pakietów 0.4 MB
Rozmiar tablicy adresów MAC 2000
Typ obudowy Rack
Wentylator Nie
Pobór mocy 126 W
Akcesoria w zestawie
  • Przełącznik PoE+ typu rack
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Uchwyty montażowe do zamocowania w szafach rack10 oraz osobne do 19
  • Zasilacz: AC 100 V ~ 240 V, 50 / 60 Hz, 1.8 A, DC 52 V, 2.4 A
Zasilanie
Sieciowe (230V), Wewnętrzny
Wymiary
  • Wysokość: 44.45 mm
  • Długość: 118 mm
  • Szerokość: 200 mm
Waga 840 g
Pozostałe parametry
  • Klasa szczelności: IP20
  • Chłodzenie: Otwory wentylacyjne, Pasywne
  • Zalecana temperatura otoczenia    -40 - 70 °C
  • Zalecana wilgotność otoczenia: 0 - 85 %
  • Sygnalizacja pracy: Dioda LED
  • Materiał: Metal
  • Wysokość teleinformatyczna: 1 U
  • Temperatura pracy: 0 - 40°C