LANBERG Switch POE + Desktop 5 port 1GB DSP3-1005-60W
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
143.90
Opis
Lanberg DSP3-1005-60W to niewielkich rozmiarów niezarządzalny desktopowy przełącznik PoE+, wyposażony w 5 portów Gigabit Ethernet, w tym 4 PoE z realnym 60 W budżetem PoE dla urządzeń końcowych w tym standardzie. To niezwykle poręczne urządzenie działa na zasadzie Plug-and-Play. Przełącznik zapewnia wsparcie funkcji przełączania dla 5 portów RJ-45 10/100/1000 Mbps wraz z automatyczną negocjacją połączenia oraz obsługą MDI-MDIX.
Cechy oraz funkcjonalności:
  • 5 portów RJ-45 10/100/1000 Mbps z funkcją automatycznej negocjacji połączenia,
  • 60 W realnego, łącznego budżetu PoE,
  • Porty PoE+: 4x (1 ~ 4),
  • Porty Uplink: 1x (5-ty port),
  • Obsługa standardów PoE: IEEE 802.3af (15 W), IEEE 802.3at (30 W),
  • Plug-and-Play - urządzenie nie wymagające jakiejkolwiek dodatkowej konfiguracji,
  • Wsparcie funkcjonalności MDI/MDIX, MAC-learning, MAC-aging,
  • Topologia: Gwiazda,
  • Protokół: CSMA/CD,
  • Obsługa tablicy adresów MAC: 2K,
  • Przepustowość przełączania: 10 Gbps,
  • Pasywne chłodzenie zapewniające cichą pracę przełącznika,
  • Otwory do montażu naściennego.
Interfejs:
  • Zasilacz: zewnętrzny (AC: 100 ~ 240 V, 50/60 Hz, 1.8 A; DC: 53 V, 1.12 A),
  • Przełącznik: 48 V ~ 57 V, max. 3 A,
  • Pobór prądu: max. 65 W,
  • Diody LED sygnalizujące pracę: Zasilanie, porty LAN (Link/Act/PoE+),
Dane techniczne
Klasa przełącznika Niezarządzalny
Zastosowanie Dom i małe biuro
Architektura sieci GigabitEthernet
Liczba portów 10/100 Mbps Brak
Liczba portów 10/100/1000 Mbps 5
Liczba portów 10/100/1000/2500 Mbps Brak
Liczba portów 10Gb Brak
Liczba portów PoE (PoE + PoE+) Brak
Liczba portów PoE+ 4
Liczba portów COMBO Brak
Liczba portów SFP Brak
Liczba portów SFP+ Brak
Liczba portów QSFP+ Brak
Port konsoli Nie
Przepustowość 10 GB/s
Rozmiar tablicy adresów MAC 2000
Obsługiwane protokoły i standardy
  • IEEE 802.3ab 1000Base-T
  • IEEE 802.3af PoE
  • IEEE 802.3at PoE+
  • IEEE 802.3i 10Base-T
  • IEEE 802.3u 100Base-TX
  • IEEE 802.3x (Flow-Control)
Typ obudowy Desktop
Wentylator Nie
Zasilacz Zewnętrzny
Pobór mocy 65 W
Akcesoria w zestawie
  • Przełącznik PoE+ typu desktop (DSP3-1005-60W)
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • Zasilacz: model DSP3-1005-60W: AC 100 V ~ 240 V, 50 / 60 Hz, 1.8 A, DC 53 V, 1.12A
Zasilanie
100~240V AC 1.8A
Wymiary
  • Wysokość: 22.3 mm
  • Długość: 93 mm
  • Szerokość: 65.7 mm