Producenci
LANBERG Szafa instalacyjna wisząca dwusekcyjna 19'' 6U 600X600mm czarna
Opis
Szafa wisząca dwusekcyjna Lanberg WF02-6606-10B to rozwiązanie przeznaczone do rozbudowy sieci, poprowadzenia okablowania oraz elastyczniejszego montażu sprzętu w rozmiarze 19 o maksymalnym łącznym udźwigu do 60 kg.
Może być stosowana w sieciach i serwerowniach zarówno w małych, jak i średnich firmach. Sprawdzi się również w instalacjach niskoprądowych takich jak sieci telewizji kablowych, systemy alarmowe, przeciwpożarowe, kontroli dostępu oraz systemy monitoringu CCTV i IP. Konstrukcja wykonana jest przy użyciu wysokiej jakości stali walcowanej, charakteryzuje się znakomitym designem i jakością wykonania. Dzięki zastosowaniu dwóch sekcji z łatwością poprowadzić można osprzęt z tyłu szafy, wykonać serwisowanie zawartego w niej sprzętu czy rozbudować, montując nowe urządzenia sieciowe. Szafa wyposażona jest w przednie drzwi ze szkła hartowanego z zamkiem, z możliwością montażu prawo lub lewo stronnego. Sprzęt umożliwia również montaż obustronny sekcji tylnej, która dostarczana jest wraz z zamkiem. Posiada zdejmowane boczne panele (z zamkami w zestawie). Istnieje możliwość wprowadzenia okablowania poprzez zamykany górny i dolny panel. Dzięki konstrukcji do samodzielnego montażu (flat pack), całość znajduje się w płaskim opakowaniu co ułatwia transport. Dodatkowo w przesyłce załączone są dodatkowe akcesoria do mocowania szyn nośnych, śruby M6 oraz zaślepki paneli wejściowych.
Instrukcja montażu szaf z serii WF02
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka wisząca |
| Wysokość | 6U |
| Szerokość | 600 mm |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Rodzaj drzwi przednich | Szklane |
| Materiał | Stal |
| Obciążenie (maks.) | 60 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Akcesoria opcjonalne |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | RAL 9004 |
| Wymiary | 600 x 600 x 368 mm |
| Pozostałe parametry |
|
| Video |