Producenci
LANBERG Szafa stojąca Rack 19 27U 600x600mm czarna (drzwi szklane)
Opis
Szafa stojąca Rack 19 27U 600x600mm czarna (drzwi szklane)
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka stojąca |
| Wysokość | 27U |
| Szerokość | 600 mm |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Rodzaj drzwi przednich | Szklane |
| Materiał | Stal |
| Obciążenie (maks.) | 800 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | RAL 9004 |
| Wymiary |
1388 x 600 x 600 mm
|
| Waga | 30 kg |