LANBERG Szafa stojąca Rack 19 42U 600x1000mm czarna FF01-6042-12B
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
Szafa stojąca Rack 19 42U 600x1000mm czarna FF01-6042-12B
Konstrukcja wykonana jest przy użyciu wysokiej jakości stali walcowanej, charakteryzuje się znakomitym designem i jakością wykonania. Szafa umożliwia pełną regulację głębokości pionowych szyn montażowych. Wyposażona jest w przednie drzwi ze szkła hartowanego z zamkiem, z możliwością montażu prawo lub lewo stronnego. Posiada zdejmowane boczne panele (z zamkami w zestawie) i tylne solidne stalowe drzwi z zamkiem. Istnieje możliwość wprowadzenia okablowania poprzez zamykany górny i dolny panel (z zaślepkami w zestawie). W zestawie znajduje się panel wentylacyjny z 4 wentylatorami 230V. Dodatkowo w komplecie załączone są akcesoria do mocowania szyn nośnych, śruby M6 oraz zaślepki paneli wejściowych, a dzięki konstrukcji do samodzielnego montażu (flat pack), całość znajduje się w 3 płaskich opakowaniach co ułatwia transport.
W zestawie dołączony jest również pionowy organizer kabli.
Dane techniczne
Rodzaj Szafka stojąca
Wysokość 42U
Szerokość 600 mm
Wyświetlacz LCD Nie
Klasa szczelności IP20
Rodzaj drzwi przednich Szklane
Materiał Metal
Materiał Stal
Materiał Szkło
Obciążenie (maks.) 800 kg
Akcesoria w zestawie
  • Akcesoria do mocowania
  • Zamek drzwi przednich i tylnych
  • Dwa zamki paneli bocznych
  • 20 śrub M6
Kolor Czarny
Kolor RAL 9004
Wymiary
  • Wymiary szafy (S x G x W): 600x1000x2047.5 mm,
  • Wysokość (górny panel - dolny panel): 1968.5 mm,
  • Wysokość (górny panel - podłoże): 2041.5 mm,
  • Wysokość (górny panel - podłoże uwzględniając śruby): 2047.5 mm,
  • Grubość drzwi przednich: 5 mm
  • Grubość górnego & dolnego panelu: 1.2 mm
  • Grubość bocznego panelu: 1 mm
  • Grubość szyn montażowych: 2 mm
  • Grubość pozostałych elementów: 1.2 mm