Producenci
LC-POWER WENTYLATOR CPU LC-CC-120 MULTI-SOCKET 180W 1400RPM PWM ALUMINIUM + MIEDŹ 55 CFM
Opis
Cosmo Cool LC-CC-120 - CPU cooler Multi
Dane techniczne
| Podstawka / Blok CPU | Aluminiowo-Miedziany |
| Radiator | Aluminium |
| Gniazdo procesora | Socket AM2 |
| Gniazdo procesora | Socket AM3 |
| Gniazdo procesora | Socket AM2+ |
| Gniazdo procesora | Socket FM2 |
| Gniazdo procesora | Socket AM3+ |
| Gniazdo procesora | LGA1155 |
| Gniazdo procesora | LGA1150 |
| Gniazdo procesora | LGA2011 |
| Gniazdo procesora | LGA1156 |
| Gniazdo procesora | Socket FM1 |
| Gniazdo procesora | LGA775 |
| Gniazdo procesora | LGA1366 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1400 obr./min |
| Prędkość wentylatora (min.) | 500 obr./min |
| Przepływ powietrza | 55 cfm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wentylator | 12 cm |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Wymiary | - Wymiary chłodzenia: 152 x 125 x 75 mm |
| Waga | 583 g |
| Pozostałe parametry | - Hydrauliczne łożysko |