Producenci
LC-POWER ZASILACZ 400W LC500-12 V2.31 80+ BRONZE
Opis
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 400 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Aktywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Ilość złącz zas. SATA | 4 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 1 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Wymiary | 85 x 150 x 140 mm |
| Certyfikat 80+ | 80 PLUS Bronze |
| Pozostałe parametry | - Seria Office |
| Waga | 1.378 kg |
| Certyfikaty | - TUV |