LC-POWER ZASILACZ 420W LC420H-12 V 1.3
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
146.50
Opis
ZASILACZ LC-POWER 420W LC420H-12 V 1.3420W max. / moc szczytowa
120mm wentylator
Posiada zabezpieczenia PFC oraz szereg zabezpieczeń elektrycznych.
Dane techniczne
Moc zasilacza 420 W
Wymiary
87 x 150 x 140 mm
Waga 1.395 kg
Pozostałe parametry
Seria Office
Standard ATX ATX V1.3
20+4 pin zasilanie płyty głównej  1x 35 cm
4 pinowe zasilanie płyty głównej 12V   1x 35 cm
SATA 4 (2x 40 / 2x 55 cm)
PATA 2 (2x 70 cm)FDD
Wentylator 120 mm
PFC Pasywne
Kontrola temperatury Tak
Multirange (110V/220V) Nie
Zasilanie
+3,3V  16A
+5V  16A
+12V   16A