LC-POWER ZASILACZ 500W LC500H-12 V 2.2 aPFC 120mm 4 x SATA 2x PATA 1x PCIe ACTIVE PFC
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
176.60
Opis
ZASILACZ LC-POWER 500W LC500H-12
500W max. / Moc szczytowa
120mm wentylator
1x złącze PCI-Express 6 pin
Posiada zabezpieczenia PFC oraz szereg zabezpieczeń elektrycznych.
Dane techniczne
Moc zasilacza 500 W
Wymiary
85 x 150 x 140mm
Waga 1.367 kg
Pozostałe parametry
Seria Office
Standard ATX ATX V2.2
20+4 pin zasilanie płyty głównej 1x 45 cm
4+4 pinowe zasilanie płyty głównej 12V 1x45 cm
PCI-Express 1x PCI-Express 6 pin 45 cm
SATA 4 (2x 45 / 2x 60 cm)
PATA 2x 75 cm
FDD 1x 90 cm
Wentylator 120 mm
PFC aktywne
Pobór mocy w czasie spoczynku 0,38W - ErP 2013
Kontrola temperatury Tak
Multirange (110V/220V) Nie
Certyfikaty
CE
Zasilanie
+3.3V 20A
+5V 22A
+12V1 15A
+12V2 15A