LC-POWER ZASILACZ 600W LC600H-12 V2.31 120mm 4x SATA 2x PATA 2x PCIe Active PFC
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
216.50
Opis
ZASILACZ LC-POWER 600W LC600H-12 V2.31
600W max. / Moc szczytowa
120mm wentylator
1x złącze PCI-Express 6 pin
Posiada zabezpieczenia PFC oraz szereg zabezpieczeń elektrycznych.
Dane techniczne
Moc zasilacza 600 W
Wymiary
85 x 150 x 140mm
Waga 1.365 kg
Pozostałe parametry
Seria Office
Standard ATX ATX V2.31
20+4 pin zasilanie płyty głównej 1x35cm
4+4 pinowe zasilanie płyty głównej 12V 1x35cm
PCI-Express 1x PCI-Express 6 pin 45 cm
SATA 4 (2x 40 / 2x 55 cm)
PATA 2x 70 cm
FDD 1x 80 cm
Wentylator 120 mm
PFC Aktywne
Certyfikaty
CE
Zasilanie
+3.3V 24A
+5V 24A
+12V1 18A
+12V2 18A