LC-POWER Zasilacz LC-POWER 1000M LC1000MW V2.31 80+ GOLD
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
676.40
Opis
  • 1000 W
  • W pełni modułowe zarządzanie
  • Kolor biały
  • Certyfikat 80 PLUS GOLD
  • Sprawność do 90%
  • Pełny zakres: 110 - 240 V
  • Technologia DC-DC
  • Wentylator 120 mm
  • 8x PCI-Express 6+2-stykowe
Dane techniczne
Moc zasilacza 1000 W
Wentylator 12 cm
PFC Aktywny
Ilość złącz zas. MOLEX 0
Ilość złącz zas. Floppy 0
Ilość złącz zas. SATA 10
Ilość złącz zas. PATA 5
Ilość złącz zas. 4-pin 12V 1
Ilość złącz zas. 8-pin 12V 0
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V 2
Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin 0
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin 8
Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin 0
Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen. 0
Ilość złącz zas. 12VHPWR 0
Złącze zas. MB 20 + 4 pin
Zasilacz modularny Tak
Wymiary
86 x 150 x 142 mm