LG Electronics Monitor 24BK55WY-B
Dostępność: brak towaru
Cena regularna:
984.10
Opis
  • IPS
  • Trójstronna bezramkowa obudowa
  • Wbudowane zasilanie
  • Uchwyty ścienne
  • Podstawa odłączana jednym przyciskiem
  • Ergonomiczna podstawa
Dane techniczne
Etykieta energetyczna
Pobierz
Model
24BK55WY-B
Proporcje obrazu 16:10
Przekątna ekranu 24"
Typ matrycy TFT IPS
Ekran dotykowy Nie
Technologia podświetlania Diody LED
Rozdzielczość 1920 x 1200 (WUXGA)
Czas reakcji 5 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 2 x USB 2.0
Gniazda we/wy 1 x 15-pin D-Sub
Gniazda we/wy 1 x DVI-I
Wbudowane głośniki Tak
Wbudowany tuner TV Nie
Pivot Tak
Certyfikaty FCC Class B
Certyfikaty UL/C-UL or CSA
Certyfikaty EPEAT
Certyfikaty TUV
Certyfikaty ISO 9241-307
Certyfikaty CB
Certyfikaty CE
Certyfikaty RoHS
Certyfikaty TCO
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 26 W
Kolor Czarny
Wysokość 370 mm
Wysokość z podstawą 395 mm
Szerokość 558 mm
Głębokość 58 mm
Głębokość z podstawą 259 mm