Producenci
LG Electronics Monitor 24BK55WY-B
Opis
- IPS
- Trójstronna bezramkowa obudowa
- Wbudowane zasilanie
- Uchwyty ścienne
- Podstawa odłączana jednym przyciskiem
- Ergonomiczna podstawa
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 24BK55WY-B |
| Proporcje obrazu | 16:10 |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Gniazda we/wy | 1 x 15-pin D-Sub |
| Gniazda we/wy | 1 x DVI-I |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Certyfikaty | FCC Class B |
| Certyfikaty | UL/C-UL or CSA |
| Certyfikaty | EPEAT |
| Certyfikaty | TUV |
| Certyfikaty | ISO 9241-307 |
| Certyfikaty | CB |
| Certyfikaty | CE |
| Certyfikaty | RoHS |
| Certyfikaty | TCO |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 26 W |
| Kolor | Czarny |
| Wysokość | 370 mm |
| Wysokość z podstawą | 395 mm |
| Szerokość | 558 mm |
| Głębokość | 58 mm |
| Głębokość z podstawą | 259 mm |
| Waga | 4.2 kg |
| Waga z podstawą | 5.6 kg |
| Informacje o gwarancji | 36 miesięcy |
| TCO Certified | Tak |