LG Electronics Monitor 27 cali 27GS75Q-B QHD UltraGear 200Hz, 1ms, 300cd, Pivot, HAS
Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
819.80
Opis
27 monitor gamingowy UltraGear QHD IPS 200 Hz | 1ms (GtG), HDR10
Ultra prędkość. Krok bliżej do zwycięstwa.
Przyspiesz grę dzięki częstotliwości odświeżania 200 Hz (O/C). Króluj w rozgrywce dzięki rozdzielczości QHD,
szerokim kątom widzenia IPS i oszałamiającej częstotliwości odświeżania 200 Hz (O/C).
  • Ekran
    27 QHD (2560x1440) IPS HDR10 / sRGB 99% (typ.)
  • Szybkość
    Częstotliwość odświeżania 200 Hz (O/C). Czas reakcji IPS 1ms (GtG)
  • Technologia
    Kompatybilny z NVIDIA G-SYNC AMD FreeSync
Częstotliwość odświeżania 200 Hz (O/C). Zwiększona prędkość. Nowy standard.
Podnieśliśmy standard odświeżania UltraGear do 180 Hz. Możesz cieszyć się wyjątkowo wyraźnym i płynnym obrazem dzięki częstotliwości odświeżania 180 Hz, która wczytuje obraz aż 180 razy w ciągu sekundy.
Ostry obraz pod każdym kątem
Technologia w służbie płynnej gry
Design dla graczy
  • Obudowa bez ramek. Ekran praktycznie pozbawiony ramek z trzech stron
  • Pochylenie -5°~+15°
  • Regulacja wysokości 110 mm
  • Obrót do pionu. Zgodnie z ruchem wskazówek zegara
Nagradzany graficzny interfejs
Model
27GS75Q-B
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.2331 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Zakrzywienie ekranu 0 R
Czas reakcji 1 ms
Jasność 300 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 200 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 16,7 mln
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 28.92 W
Klasa energetyczna F
Kolor Czarny
Wysokość 371.6 mm
Wysokość (maks.) 577.7 mm
Wysokość z podstawą 467.7 mm
Szerokość 613.5 mm
Głębokość 51.3 mm
Głębokość z podstawą 253.7 mm