LG Electronics Monitor 27 cali 27GS85Q-B QHD UltraGear 100Hz, 1ms, 400cd, HDMI, DP, USB, Pivot, HAS
Dostępność: duża ilość
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Opis
27-calowy monitor gamingowy UltraGear QHD Nano IPS 180 Hz (O/C 200Hz) | 1ms (GtG), DisplayHDR 400
Ultra prędkość. Krok bliżej do zwycięstwa.
Przyspiesz grę dzięki częstotliwości odświeżania 200 Hz (O/C). Króluj w rozgrywce dzięki rozdzielczości QHD, szerokim kątom widzenia Nano IPS i oszałamiającej częstotliwości odświeżania 200 Hz (O/C).
  • Ekran
    27 QHD (2560x1440) Nano IPS DisplayHDR 400/ DCI-P3 98% (typ.)
  • Szybkość
    Częstotliwość odświeżania 200 Hz (O/C). Czas reakcji IPS 1ms (GtG)
  • Technologia
    Certyfikat VESA AdaptiveSync. Kompatybilny z NVIDIA G-SYNC. AMD FreeSync
200Hz refresh rate (O/C)- Zwiększona prędkość. Nowy standard.
Podnieśliśmy standard odświeżania UltraGear do 200 Hz. Możesz cieszyć się wyjątkowo wyraźnym i płynnym obrazem dzięki częstotliwości odświeżania 200 Hz (O/C), która wczytuje obraz aż 200 razy w ciągu sekundy.
Ekran Nano IPS. Doskonały obraz pod każdym kątem
Nano IPS z DCI-P3 98% (typ). Doskonałe odwzorowanie kolorów
Nano IPS 1ms (GtG). Niesamowita prędkość
DisplayHDR 400 - Realistyczne wrażenia z technologią true color
Design dla graczy
Gamingowy GUI. Nagradzany, graficzny interfejs użytkownika
  • Dynamic Action Sync
  • Black Stabilizer
  • Crosshair
    Celownik ustawiony na środku, zwiększający precyzję strzału.
  • Licznik FPS
Model
27GS85Q-B
Proporcje obrazu 16:9
Przekątna ekranu 27"
Typ matrycy TFT IPS
Technologia podświetlania Diody LED
Plamka matrycy 0.233 mm
Rozdzielczość 2560 x 1440
Zakrzywienie ekranu 0 R
Czas reakcji 1 ms
Jasność 400 cd/m²
Kontrast statyczny 1 000:1
Częstotliwość odświeżania 180 Hz
Kąt widzenia poziomy 178 °
Kąt widzenia pionowy 178 °
Ilość kolorów 1,07 mld
Gniazda we/wy 1 x DisplayPort
Gniazda we/wy 2 x HDMI
Gniazda we/wy 2 x USB 3.0
Gniazda we/wy 1 x 3,5 mm minijack
Kamera internetowa Brak
Pivot Tak
Regulacja wysokości Tak
Standard VESA 100 x 100
Pobór mocy 32.16 W
Klasa energetyczna F
Kolor Czarny
Wysokość 371.6 mm
Wysokość (maks.) 577.7 mm
Wysokość z podstawą 467.7 mm
Szerokość 613.5 mm
Głębokość 51.3 mm
Głębokość z podstawą 253.7 mm
Waga 4.3 kg
Waga z podstawą 6.2 kg
Pozostałe parametry
Maksymalna częstotliwość odświeżania 200Hz