Producenci
LG Electronics Monitor 27 cali 27UP850K-W UHD IPS USB-C Vesa DisplayHDR
Opis
Dane techniczne
| Etykieta energetyczna | |
| Model | 27UP850K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Plamka matrycy | 0.1554 mm |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Czas reakcji | 5 ms |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia poziomy | 178 ° |
| Kąt widzenia pionowy | 178 ° |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x DisplayPort |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Gniazda we/wy | 1 x USB (Type C) |
| Bluetooth | Nie |
| WiFi | Nie |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Kamera internetowa | Brak |
| Pivot | Tak |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Certyfikaty | AMD FreeSync |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Pobór mocy | 26 W |
| Klasa energetyczna | F |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 363.5 mm |
| Wysokość z podstawą | 459.3 mm |
| Wysokość (maks.) | 569.3 mm |
| Szerokość | 613.5 mm |
| Głębokość | 45.4 mm |
| Głębokość z podstawą | 239.3 mm |
| Waga | 4.1 kg |
| Waga z podstawą | 5.9 kg |